SCARLETT LEXIE BLACKBOURNE

28. srpna 2016 v 16:13 | Admin |  Postavy
Věk: 18 let | Rasa: Vlkodlak | Hráč: Chase | Thales | FC: Danielle Campbell | Pokoj ve vlkodlačím sídleNa svůj věk je Scarlett menšího vzrůstu, takže se snadno mezi ostatními vrstevníky ztratí. Měří přibližně pouhých 160 centimetrů. V tomto spatřuje mnohdy jakousi výhodu, jelikož často kamkoliv proklouzne a je i mrštnější než někteří z okolí, jež oplývají mnohem vyššími ciframi co se výšky týče. Na první pohled však dokáže zaujmout svými středně dlouhými, hnědými vlasy. Po většinu času je nosí rozpuštěné, pouze při občasných příležitostech si je upraví do jiné podoby. Nejčastěji je to obyčejný culík, ale ani složitější výtvory jí nedělají problém. Snad jen časová náročnost je vadou na celkové kráse. Oči, které mají zvláštní šedo-zelenou barvu, jsou orámované nijak dlouhými, zato však hustými tmavými řasami. Říká se, že oči jsou oknem do duše a u Scarlett toto platí beze zbytku. Již na první pohled je poznat, jakou má náladu, jestli je šťastná, zda-li jji něco trápí nebo má třeba strach. Oválný obličej pak doplňuje rovný nos a menší ústa, jejichž koutky jsou prakticky pořád vytažené do úsměvu. Tím pádem částečně odhalují bílé, perfektně rovné zoubky. Díky pravidelnému běhání a cvičení má hubenou, sportovní postavu. Nemusí si ji však nijak zvlášť hlídat, ať sní cokoliv, téměř po tom nepřibere. Co se stylu oblékání týče, vezme si na sebe zrovna to, na co má náladu. Jednou jsou to volné šaty, jindy třeba rifle a obyčejné triko. Ráda nosí volné a pohodlné oblečení, ve kterém se jednoduše cítí dobře. Miluje různé ozdoby jako například řetízky nebo náramky. Upřednostňuje především kožené řemínky,, ale ani dřevěné drobnosti nejsou výjimkou. Co se stylu chůze týče, vždy a pořád drží rovná a vzpřímená záda. Skutečně netouží po tom, aby její páteř zbytečně trpěla. Inu, i na tuhle stránku myslí. Potkáte-li náhodou Scar v době jejího volna, pravděpodobně bude vypadat myšlenkami naprosto jinde. To se u ní stává dost často. Co se líčení týče, sází spíše na přírodní verzi. Nicméně základy si neodpustí ani tak. Čili prakticky denně je to řasenka či tužka na oči pro jejich zvýraznění, poté snad už jen balzám na rty. Nic víc ke spokojenosti nepotřebuje.

Scarlett rozhodně není typickou dívkou či mladou ženou. Alespoň co se po fyzické stránce a chování týče. Mnohem více se občas chová jako chlapec. Žádná trasořitka, která by se bála i té nejmenší blbůstky. Vzhledově možná nepůsobí příliš nebezpečně, ale to je částečně také účel, tak trochu. sice se jí možná na první pohled někdo nebojí, o to horší je ale poznání, když se dostane do ráže. Je velmi silná osobnost ať už do charakteru anebo do síly. Na dívku se umí velmi dobře prát, je-li to potřeba. Další předností je jednoznačně vytrvalost a mnohdy až přílišná paličatost. Když si něco vezme do hlavy, jde za svou vizí klidně i přes mrtvoly. Nicméně tak klidnou, jak se tváří ve skutečnosti příliš není. Jen se jí daří skvěle zakrýt vlastní emoce. Je pravda, že většinou je v klidu, když nemá důvod se rozčilovat. Z toho přijdou stavy, kdy je jako uzlíček emocí, které dusí uvnitř sebe tak dlouho, než opět pominou. Jinak to neumí. Nepřipouští si žádné slzy, žádné stěžování si. Kdyby projevila slabost, mohla by celou svou existenci rovnou zabalit. Na to si sama sebe však příliš váží, dá-li se to tak nazvat. I přes veškeré snažení se může stát, že jí nervy přetečou natolik, až není schopna se ovládnout. V tom případě je lepší vzít urychleně nohy na ramena, jinak vás čeká něco ne moc pěkného. Jelikož se jen těžko ovládá, může se s přehledem stát, že se přímo na místě promění ve vlka. To je pak solidní problém mnohdy i pro široké okolí. A kousanci to obvykle nekončí. Návrat do stavu klidu není vůbec jednoduchý a vyžaduje čas, spoustu času. V tomto případě je bezpečnější, je-li sama a vytratí se někam do ústraní. Anebo pokud má někdo dostatek odvahy či hlouposti k tomu, aby zůstal, třeba se mu podaří Scarlett uklidnit i pouhými slovy. Příliš pravděpodobné to však není. Nemá ráda, když ji někdo poučuje, avšak většinou se tomu stejně nevyhne ať dělá co chce. Nebojí se riskovat, i když se to ne vždy může vyplatit. Jednoduše, když nic nezkusí, nic také nezíská. Jakmile si něco umane, pokaždé musí být po jejím a ne jinak. Ať už je jaká chce, nikdy nepohrdne příležitostí se spřátelit s někým novým. Je-li k tomu vhodná doba, beze všeho se pouští do rozhovorů třeba i s neznámými lidmi, jen aby zjistila, zda-li by v budoucnu mohli být přátelé či nikoli.
Co se koníčků týče, je to především sport, kterým si vybíjí přebytečnou energie a udržuje i kondici, která je pro ni nesmírně důležité. Ačkoli to tak možná nemusí být, je zastáncem toho názoru, že když byť jen na chvíli vypadne z rytmu trénování, může to mít a také bude nedozírné následky. Proto chodí co nejčastěji běhat kde jen se dá. Mimo to má ráda samotný pohled na noční oblohu. Ve hvězdách se nevyzná nějak bravurně, určit dokáže jen ty nejznámější. I přesto však miluje pohled na tu nekonečnost a zářící měsíc. Někdy dokáže u této nezvyklé zábavy strávit až neslušnou dobu. Což se jí sice v závěru tolik nezamlouvá, ale příliš s tím nadělat nemůže. Avšak co má ráda zřejmě nejraději je sledování své kořisti. Výdrž na to má přímo vynikající, takže i když si myslíte, že jste unikli, není tomu tak. Stále vás někdo sleduje. Coby nefalšovaný vlkodlak má silné pouto ke své smečce, ve které se nachází. Všichni přítomní jsou pro ni jako rodina, za kterou by dala ruku do ohně. Tedy.. to je dosti zavádějící. Právě z něj má totiž panickou hrůzu.

Její narození doprovázela zdánlivě nekončící oslava. Ještě aby ne, když na svět přišla jediná dcera místního alfa páru, Scarlett. Už když byla v kolíbce na ni bylo přenesena spousta povinností a očekávání, o kterých však ještě nevěděla. Ty měly přijít časem. Vyrůstání ve smečce vlkodlaků zase není tak rozdílné od dětství mezi lidskými dětmi. Až na to, že jste tu a tam mohli zahlédnout kolem pobíhat děti, jenž zaběhly za roh a objevily se místo nich chundelatá vlčata, chňapajíc si vzájemně po ocáscích. Takto vypadal prakticky každý den až do věku Scarlettiných osmi let. Teprve poté se rodiče rozhodli, že je načase, abych ji cvičili tak jak se patří. Aby jednoho dne byla stejně silná a odvážná jako oni. Hry s ostatními musela omezit a namísto toho se začala věnovat technikám boje, strategii lovu a podobně. Ačkoli coby dívka neměla přímé dědictví na post alfy, nicméně byla vychovávána tak, aby v případě nouze vedení zvládla i sama. Postupem času se stále zlepšovala ve všech dovednostech, které před ni byly předloženy. Až na jedno velké úskalí, o kterém však věděli jen její rodiče. Přesto všechno se snažili její strach z ohně překonat, leč neúspěšně. Za celý život nevytáhla paty z Thales, ale nijak zvlášť ji to ani nevadí. Když chtěla být sama, utekla vysoko do hor, kde měla jistotu, že ji nikdo hledat nebude. Jindy zamířila hlouběji do lesů, kde mohla být plně sama sebou. Jednoho dne právě plnou rychlostí běžela tímto směrem, po hádce s rodiči, aby mohla v klidu vychladnout. Nebylo to jednoduché, stále zůstávala v podobě vlka. Nebýt zesílených smyslů, zřejmě by přeslechla, že v okolí je ještě někdo jiný. Nicméně cizinec se ukázal sám, když přišel blíž. Od Scarlett se dočkal varovného zavrčení, aby se nepřibližoval. Neodešel však, namísto toho se posadil na pařez a jednoduše ji pozoroval. Během té doby se Scarlett, byť třeba nedobrovolně proměnila zpět do člověčí podoby. "Neměl bys tu být" odfrkla pohrdavě směrem k mladému muži, který tu stále byl. Částečně ji to neskutečně iritovalo, na druhou stranu byla i zvědavá, proč se nebojí. Slovo dalo slovo a Scar se dozvěděla spoustu věcí, které odpovídaly na její otázky. Inu, nebylo času nazbyt a ona se musela vrátit, než si matka či otec začnou dělat starosti. Tímto však setkání s čarodějem, Lucasem, neskončilo. Vídali se i v budoucnosti, než se sám rozhodl vydat dál. A Scarlett? Ta i nadále zůstává věrná své smečce.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Robertlex Robertlex | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 22:16 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/pharmacie-jean-coutu-prix-du-cialis/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/pharmacie-jean-coutu-prix-du-cialis/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama