MAYA ROWLISOVÁ

28. srpna 2016 v 13:59 | Admin |  Postavy
Věk: 68 let (vypadá na 26 let) | Rasa: Upír | Hráč: Marka | Thales | FC: Hayley Williams | BYTMayin vzhled je nevinný, čehož Maya využívá ve svém životě každý den. Muži jí vždy jí vyhoví, skládají jí poklony a platí za ní účty. Ženy jí rychle uvěří, mají v ní důvěrnou kamarádku a stávají se tak pro ní lehké cíle. Měří 157 cm. Je sice malá, ale každá bytost jí závidí útlý pas a krásu. Má na upíra až příliš jemné rysy, malý nosík a dlouhé červené vlasy. Vlasy si začala barvit až později, do té doby měla příjemný odstín špinavé blondýny. Pod rozkošným obočím vykukují krásné zelenohnědé oči. Její pokožka je velmi světlá, ale na rozdíl od jiných upírů po proměně nezískala olivový nádech. Na těle má několik tetování, které si nechala udělat vždy po nějaké životní události - chce si tak vždy připomínat, co se jí v životě událo. Na vzhled nijak nedbá. Když potřebuje, oblékne se do elegantního oděvu, avšak jindy nosí pohodlné oblečení. Nesmí jí překážet, protože čas od času utíká nebo bojuje s bytostmi, které si během svého života znepřátelila.

Za lidského života byla Maya velmi veselá dívka, avšak nebylo úplně těžké jí rozhněvat. Když se stala upírkou, její emoce se znásobily - především ve vzteku. Když jí naštvete, skryje vztek za flegmatickou masku. Raději se s vámi vypořádá později sladkou pomstou. Ráda se dostává do diskuzí, které taky většinou vyhraje. A když ne? Tak je dost možné, že najdete za vašimi domovními dveřmi něco horšího než je jen hořící sáček. Jedná dosti impulzivně, ale pomsty si promýšlí. Nejde ani tak o to, že by nedokázala unést svojí prohru, jako o to, že je to pro ní hra. Vyhledává rovnocenné soupeře. Někdy se jí to sice nepovede, ale dobře si promýšlí, s kým se dostane do křížku. Jindy se snaží být klidná a veselá. Je to silná a tvrdohlavá vůdčí osobnost. Nemá příliš ráda konkurenci, ale snaží se být tolerantní. Nerada uznává svoji chybu a má ráda, když má pravdu. Umí dost dobře lhát. Často vlastně neví, co chce, ale snaží se pro okolí vypadat rozhodně. Je to bojovná, vášnivá dívka, která stále ještě hledá, kdo vlastně je. Je inteligentní. Má v sobě rebela, ale když byla ještě člověk, měla silnější svědomí než touhu dělat zakázané věci. Upíří krev v ní probudila touhu si užít každý den svého nesmrtelného života, protože o ten lidský přišla příliš brzy. Začala kouřit a má ráda alkohol, avšak neopíjí se, protože v tom stavu není schopná tak dobré obrany. Taky opilce nesnáší, a proto jí občas považují za pokrytce. Touží někoho milovat, a tak hledá někoho ke komu by mohla být loajální.

Narodila se v roce 1948 do bohaté rodiny. Byla vychovávána v úzkém rodinném kruhu. Postupně se z ní stávala mladá krásná slečna, takže ji velmi brzy zasnoubili s krásným mužem. Netrvalo to dlouho; komplikace na sebe nenechaly čekat. Maya se zamilovala do jiného muže a otěhotněla. Byl z toho skandál, ale rodiny snoubenců neustoupily ze svatby. Nechtěly tak dopustit, aby rodinné pokladnice byly připraveny o velkou částku zlata. Ani Maya, která později přivedla na svět ve svých 26ti letech dceru, ani Dereck, muž, kterého si měla vzít, se svatbou nesouhlasili. I sám Dereck byl zamilován do jiné ženy, která skrývala temné tajemství. V den svatby tato žena Mayu unesla. Aby se jí i její rodině pomstila za to, že jí ukradla Derecka, přeměnila Mayu v upíra. Od té doby Maya své dítě ani rodinu neviděla, Dereck sám zůstal stát u oltáře a ve svém pokoji našel zakrvácené šaty nevěsty - bez jakéhokoliv vysvětlení. O několik let později se Dereck oženil s upírkou. Maya se začala toulat po ulicích, odstěhovala se do jiného města, kde začala nový život. Její nenávist k otcovi, který jí chtěl provdat jen kvůli penězům, setrvala a ještě větší nenávist vedla k milence Derecka. Kvůli ní nikdy neviděla, co vyrostlo z její dcery. Postupně začala pít a kouřit, nechala si udělat pár tetování. Teď se snaží zahnat bolest a nudu. Hledá někoho, koho by mohla milovat, avšak všichni, které milovala, jsou nyní blízko přirozené smrti stářím. Nesnáší svou upíří podstatu, ale užívá si svojí nezranitelnost.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama