CHRISTIAN ALEXANDREJ CORVIN (pozastaveno)

26. srpna 2016 v 15:01 | Admin |  Postavy
Věk: 666 let (vypadá na 20 let) | Rasa: Upír, lovec upírů | Hráč: Arcade | Wennar I FC: Ben BarnesChristian na rozdíl od jeho povahy, která je komplikovaná je vzhledově jednodušší. Tedy dalo by se to tak říct. Když si jej ale všimnete, ovšem kdo by si nevšiml dva metry vysokého chlapíka? Možná někdo slepý, jinak vážně nevím. Jak bylo řečeno je poměrně vysoký, takže hravě vyleze kam chce. Ano občas mu dělá výška problémy, ale což každý má své mouchy. Na druhou stranu toho využije ve svůj prospěch. Co každého asi na Christianovi zaujme, nuž dalo by se říct že oči. Však se říká, že oči jsou bránou o duše. Jeho oči mají tmavě hnědou barvu, až černou. Je možné že v šeru budou splývat s zorničkou. Ovšem skoro nic mu neujde, zlepšené smysli tomu velice napomáhají. Co se týče jeho účesu, občas má na hlavince takové vrabčí hnízdo. Tak že každý vlas trčí na jinou světovou stranu, lehce je zkrotí hřebenem. Občas je stáhne dozadu a má je tak ulízané na hlavě, ale leckdy mu z toho trčí pár vlasů a poté vypadá zajímavě, ne k smíchu. Vlasy mu dosahují lehce nad ramena, je schopný je zamaskovat aby byli kratší . Nevadí mu mít delší vlasy, ačkoliv je muž. Jeho tvář má lehce vystouplé lícní kosti. Pod jemně růžovými rty se skrývají středně bílé zoubky s výraznějšími špičáky. Jako každý upír má pojistku proti slunci, na levé ruce nosí prsten s modrým kamenem, ten je zakomponován do prstenu který je kloubový. Vede podél celého prstu a lehce jej přesahuje s ostrou špičkou. Co se týče oděvu, preferuje černou a rudou barvu. Sem tam si vezme bílou košili, a především stále nosí dlouhý kabát.

Christian je složitá osoba. Jeho psychika byla narušena když jej změnili v upíra. Od té doby se chová ledabyle a je nevypočítatelný. Děkuje bohu, že žije a proto koná tak jak koná. Jako člověk byl zbožné dítě, to mu zůstalo v podvědomí i do teď. Ovšem neřekne žádné hříšné věci ne, co se týče jeho potravy je na vážkách. Loví upíry kteří zabíjí lidi, ale sám se na lidech krmí. Ze zvířecí krvi se mu dělá nevolno. Sem tam má chvilky kdy by nejradši povraždil celé okolí a beze stopy zmizel. Jeho věk si na něm vybral daň, čím je déle upírem tím je to horší. Ano uvažoval na sebevraždě, prostě jen tak zahodit prsten a vejít na slunce, ale vždy si vzpomněl že musí vyhubit ty co udělali jemu toto a co by mohli ublížit dalším. Ačkoliv se v společnosti chová jako nemluva a bezcitný parchant co každému zlomí vaz, je to docela mluvka. Ovšem ne jen tak s někým bude hovořit, nedůvěřuje už nikomu a neslíbí vám nic. I jeho tehdy podrazili a nebude přece riskovat znovu. Je majetnický, často používá kuš a dýky, na tyto věci si nenechá ani za Boha sáhnout. Nerad s někým smlouvá, jde na rovinu a pustí si v klidu pusu na špacír. Je zvyklý, že mu sem tam někdo jednu natáhne a zlomí mu třeba nos. Neláme si s tím hlavu, hold když něco řekne tak to platí. Málo kdy podrazí vás, ale když podrazíte jeho tak se krutě odvděčí. Co se týče žen a vztahů je mu to jedno, je bisexuál ačkoliv jej přitahují více ženy, muže má spíš kvůli potravě.

Narodil se 1350, přesněji 11.2.1350. Vlastně rodiče ani nepoznal, odložili ho a nechali napospas. Nuž milá to rodina že? Však u něj stáli všichni svatí, nalezla ho jedna rodina. Ujali se ho a tím mu zachránily život, do jednoho roku jeho života to s ním šlo z kopce. Postupně se z něj stal silnější chlapec, rok od roku sílil . V pěti letech mu zemřela nevlastní matka, otec o dva roky později. Ranilo ho to, byl na ten velký svět zase sám. Odešel z rodného města a cestoval. V patnácti poznal dívku jménem Arin. Zamiloval se do ní. Nevěděl že je upírka, jí tehdy bylo vzhledově dvacet, ale on to odhal na méně. Však jej využívala na krev a to se mu znelíbilo. V osmnácti se chtěl s ní rozejít, ovšem ona se rozhodla z něj udělat upíra.Každý den chtě nechtě si sní měnil krev, byl na ní natolik závislí, že od ní neodešel. Postupem času si zvykal ale začal slábnout, Arin zeslabovala dávky krve, už ji to nebavilo a on jí přišel otravný. To byla chyba. Christian nezemřel ale změnil se. Tehdy od ní utekl a prvních pěl tel byl jako utržený ze řetězu. Zabíjel na potkání. V té době se seznámil s lovci. Ano chtěli jej zabít, ale on se jim vzdal. Pod svá ochranná křídla si jej vzal jeho učitel. Ten z něj vytvořil vhodného zabijáka upírů. Neodsuzoval ho za minulost, mohl se v budoucnu změnit a tak jej podporoval. Chris se učil čím dál tím víc a sílil. Čím stárl tím byl zkušenější, lovil pokaždé když viděl upíra co vraždil nevinné lidi. Tedy sám občas zabíjel a to krutě...dnes se ale ovládá.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama