Vlkodlaci

15. července 2016 v 13:48 | Admin
Pokud ses rozhodl pro registraci vlkodlaka, jsi na správném místě. Nejdříve si, ale pročti informace o vlkodlacích.

Vzhled vlkodlaka

Vlkodlak v lidské podobě vypadá jako každý jiný člověk. Může být více snědý, ale to není pravidlem. Samotný vlk je několikrát větší než normální vlk, kterého známe z lesů. V kohoutku může měřit až 2 metry. Barva srsti je náhodou, ale někdy se odvíjí i od barvy vlasů v lidské podobě. Velikost a rychlost vlkodlaka se odvíjí od toho, jak je mladý nebo od toho, jak je vysoký samotný člověk.


Chování vlkodlaka

Vlkodlaci jsou klidná stvoření, ale to jen do té doby, dokud je někdo něbo něco nerozčílí. Vlkodlaci mají zesílené všechny své emoce a největší překážkou je pro ně vztek, který ovládají dost těžce. Vlkodlaci mají zesílený ale i sluch a čich, také vidí velmi dobře ve tmě.

Přeměna vlkodlaka

Vlkodlakem se lze narodit, ale můžete se jím stát i přeměnou. Vlkodlačí dítě se může narodit rodičům, ze kterých je jeden z nich vlkodlak nebo jsou vlkodlaci oba. Přeměna probíhá kousnutím nebo škrábnutím od vlkodlaka.Slabiny vlkodlaka

Největší slabinou je pro vlkodlaky stříbro. Jediná dobře namířená stříbrná kulka je dokáže hned zabít. Stejně tak i postříbřený meč/dýka/kopí nebo hrot šípu.


Smečky

Vlkodlaci žijí jak ve smečkách, tak jako samotáři. Vůdcem smečky je Alfa, kterou se lze stát pouze zabitím (důkaz, že je někdo silnější než Alfa). Samotáři jsou více zranitelnější.


Vlkodlaci nestárnou. Při přeměně se jejich stárnutí zastaví ve věku, kdy byli přeměněni a při narození se jejich stárnutí zastaví v 18ti letech.

Registrace

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 15. července 2016 v 14:00 | Reagovat

Zajímavé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama