Upíři

15. července 2016 v 13:35 | Admin
Upíři jsou stvořením temnoty a noci. Jsou jedni z nejnebezpečnějších na světě Malleore.
Před registrací si zde pročti to, jak takový upír vypadá, jak se chová a jaké má slabiny.

Vzhled upíra

Upír vypadá úplně stejně jako každý jiný člověk. Pouze barva jeho kůže se liší, protože je mnohem více světlá až skoro bílá. Většinou má olivový nádech. Upír má také o něco výraznější rysy v obličeji a je až děsivě dokonalý. Při chuti k jídlu se jim zvětší špičáky až na 2 centimetry.


Chování upíra

Upíři jsou predátoři. To znamená, že se nechovají zrovna mile, ale spíše krutě a nemilosrdně. Každý se proto upírům raději vyhýbá. Najdou se však i výjimky, které se snaží chovat více klidně, i když jim to kolikrát jejich pudy nedovolují. Upíři se mohou živit jak lidskou, tak zvířecí krví. Upíři mají schopnost toho, že se mohou pohybovat neuvěřitelnou rychlostí, mají obrovskou sílu a slyší a cítí na kilometry daleko.


Přeměna v upíra

Upírem se člověk buď narodí nebo se jím stane tak, že ho přemění jiný upír. Narození upíra je velmi složité a může se uskutečnit pouze pokud žena je člověk a muž je upír, naopak nelze. A ani nelze, aby dva upíři měli dítě. Kvůli síle a schopnostem upíra je porod nebezpečný a ještě nikdy se nestalo, že by ho žena přežila. Pokud se chce člověk stát upírem, musí podstoupit týdení výměnu krve. Každý den si několikrát musí vyměnit krev s upírem. Tzn., že upír se musí napít z onoho člověka a člověk zase z toho stejného upíra. Proces je dost pomalý a náročný. Stávalo se i to, že lidské oběti byly k přeměně přinuceni a byly drženi násilím. Pokud člověk během přeměny nedostane dávku krve, může zemřít.

Slabiny upírů

Jejich největší slabinou je dřevo. To v jakékoliv formě. Nejvíce známé jsou dřevěnné kolíky, které každého upíra zabijí přímým zásahem do srdce. Tuto zbraň využívají hlavně lovci upírů, kteří jsou rychlí a dokáží se k upírům dostat hodně blízko. Další upíří slabinou je slunce. Všem upírům je slunce nepříjemné a pokud se mu vystaví, mohou do pár sekund shořet. Kvůli tomuto problému bylo vymyšleno řešení, kterým je kámen, který vás před tímto osudem ochrání. Kámen má modro-zelenou barvu a nejčastěji se vyskytuje na prstýncích a náhrdelnících. Kámen je ale velmi těžké sehnat, protože ho vlastní jen některé čarodějky nebo se může někdy stát, že se zatoulá na černý trh.

Registrace

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama