Ostatní bytosti

15. července 2016 v 14:35 | Admin
Ostatní bytosti, které se nevešly do jiných kategorií, i za ty se můžete registrovat, nejsou ale tak časté.

Skřítci

Skřítci jsou malí pracanti, kteří nedosahují výšky přes 1 metr. Vypadají jako lidé, až natu výšku. Jsou hodně zruční a přátelští. Skřítci dokáží ovládat živel země, vzduchu, ohně a vody.


Obři

Obři přesahují výšku 3 metrů a žijí hlavně v hlubokých lesích. Byli tam lidmi vyhnání už před několika set lety. Od té doby je jejich přirozeností nenávist k lidem. Stejně jako skřítci jsou dost zruční, ale ne tak přátelští. Ovládají živel vzduchu.


Hobbiti

Hobbit je stvoření, které také není nijak vysoké. Jeho výška se pohybuje do 160 centimetrů. Hobbité jsou velmi přátelská a milá stvoření. Mají husté kudrnaté vlasy a výrazné ochlupení na nohách a na rukách. Neovládají žádný živel, ale dokáží skvěle jezdit na koni a bojovat s meči.


Víly

Víly se většinu času schovávají v lesích nebo u jezera. Jsou to velmi jemná stvoření, stejně vysoká jako je člověk. Na zádech mají křídla připomínající motýlí nebo křídla vážky. Od víl jde vždy pozitivní žluté světlo a v lese je slyšet jejich zpět nebo hra na flétnu. Žijí hlavně ve skupinkách. Ovládají živel ohně, vody, země a vzduchu.

Registrace

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama