Elfové

15. července 2016 v 13:59 | Admin
Tento článek je určen pro ty, kteří se rozhodli zaregistrovat jako elf nebo si chtějí o elfech zjistit něco více. Existují 3 druhy elfů, které si v tomto článku přiblížíme a následně si během registrace musíte jednoho z nich vybrat.

Lesní elfové

Lesní elfové žijí převážně v elfích vesnicích a nikde jinde se netoulají. Jsou oddáni svému elfímu životu a k lidem ani k jiným bytostem se nepřibližují. Dokáží skvěle ovládat střelbu z luku, boj s mečem a jízdu na koni. Jejich hlavní schopností je živel země a vody (nepatří sem ovládání počasí!). Lesní elfové mají nejdelší uši ze všech ostatních elfů a jejich barva vlasů je buďto hnědá, blonďatá, zrzavá nebo černá.


Měsíční elfové

Ti jsou hlavně samotáři. Jsou spjati stejně jak s přírodou, tak s okolním světem tzn. s lidmi, skřítky, hobbity a obry. Nachází se proto hlavně v jejich společnosti. Jsou velice milí a klidní. Stejně jako lesní elfové dokáží ovládat živel země, ale místo vody ovládají oheň. Barva jejich vlasů je převážně bílá nebo černá, ale vyskytují se i výjimky.

Temní elfové

Jsou úplným opakem lesních i měsíčních elfů. Nejraději žijí buďto jako samotáři nebo v malé skupince, která tvoří 1 nebo 2 další temné elfy. Jsou krutí a nemilosrdní, proto se jim ostatní bytosti vyhýbají. Jsou vycvičeni hlavně k používání temné magie v boji, ale skvěle umí i s lukem a meči. Jejich vzhled je děsivý. Mají bílé nebo černé oči, stříbrnou až bílou kůži a vlasy mají černé, stříbřité nebo bílé.

Registrace

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama