Andělé

15. července 2016 v 13:03 | Admin
Ve světě Malleore existují 3 druhy andělů, které si můžete vybrat ke své hře. Zde najdete jejich krátkou charakteristiku a popis.


Čistí andělé

Čistí andělé jsou ti andělé, kteří pomáhají lidem a hlídají je. Proto se jim jinak říká i střážní andělé. Čistí andělé jsou ze všech andělů nejhodnější a nejklidnější. Komunikace s nimi je jako procházka růžovým sadem a když se s čistým andělem na něčem nepohodnete, víte, že vždy má pravdu on. Čistí andělé dokáží vidět do budoucnosti a léčit zranění pouhým dotykem. Jejich bledá kůže má růžový nádech a křídla jsou bílá jako sníh. Čistým andělem se stane člověk, který náhle zemře. Většinou to bývají hlavně děti a teenageři.


Andělé smrti

To je jednoduše Smrt. Tohoto anděla zahaluje temnota a smutek. Nikdy si s takovým andělem moc nepopovídáte a když už ano, nic moc vám toho nepoví. Jeho úkolem je sprovozovat duše ze světa. Má velká černá křídla, někdy i více párů, a černé oči.


Padlí andělé

Padlí andělé jsou čistí andělé, kteří zhřešili a udělali něco špatného, kvůli čemu jim byla utržena křídla a byli svrhnuti buď do pekla, nebo sem na svět Malleore. Tito andělé mají schopnost dostávat se obyčejným lidem do snů a živit se na jejich emocích. Vypadají jako lidé, pouze na zádech mají dvě velké jizvy ve tvaru písmene V.


Každého anděla lze zabít pouze vytržením srdce z těla.


Registrace

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama