Červenec 2016

ALYCIA LEAH EALDWINE-SMITHE

17. července 2016 v 15:51 | Admin |  Postavy
Věk: 416 let (19 lidských) | Rasa: Čistý anděl | Hráč: Admin (ChemicalFloyd) | Wennar | FC: Natalis Domini

Registrace zamčených místností

15. července 2016 v 17:51 | Admin
Jste už zaregistrovaní a chcete si "koupit" (zaregistrovat) vlastní byt/dům nebo jen místnost pro vlastní účely?

Stačí vyplnit TUTO registraci bytů a domů.

Bude vám adminem přiřazena vlastní místnost chráněná heslem, kterou budete znát pouze vy a lidé, kterým ho poskytnete. Neznamená to, že jste ale chráněni před administrátorem, pouze se zde nebude vyskytovat vypravěč.

Po vyplnění registrace vám bude emailem odesláno heslo a odkaz na danou místnost a tato místnost bude taktéž uvedena ve vašem profilu, aby se vám odkaz neztratil.

Bytosti

15. července 2016 v 17:37 | Admin
Zde si můžeš něco přečíst o jednotlivých bytostech a pokračovat tak rovnou na registraci.


Textové RPG, pravidla a způsob hraní

15. července 2016 v 16:57 | Admin
Pravidla a způsob hraní RPG - tohle je ten nejdůležitější článek, který si musíte přečíst předtím, než se pustíte do registrace a vůbec do samotného hraní. Nejdříve si projedeme to, jak bude probíhat způsob hry.

Způsob hry

Způsob hraní je velmi jednoduchý.
Jako první je důležité si uvědomit, že píšeme ve 3. nebo 1. osobě, jednotného čísla, času přítomného.
Vše, co se osobě děje a co si myslí píšeme do hvězdiček * a to, co říká, píšeme mimo ně (pokud někomu vyhovuje jiný způsob zápisu, nemám s tím problém)
Nejdříve napíšeme jméno naší postavy a za dvojtečku už to, co postava říká nebo dělá (na fóru se ukazuje, za koho hrajete, když jste přihlášeni, takže jméno před dvojtečkou psát nemusíte).
Teď uvedu pár příkladů toho, jak správně a jak špatně hrát.

Špatně:
Mike: *Po obědě jsem si šel dá šlofíka, ležel jsem v posteli a najednou dovnitř vtrhl můj kamarád Nick.* Proč mě budíš?! *Řekl jsem mu a hodil po něm polštář.*
- špatný čas

Správně:
Mike: *Přijdu do ložnice dobře nejezený a lehám si do postele, když v tu dovnitř vtrhne můj kamarád Nick* Proč mě budíš?! *Říkám mu a házím po něm polštář.*

Další důležitou věcí je také to, abychom nereagovali na to, co si druhá osoba myslí, pokud zrovna neumíte číst myšlenky, nevíte, co si ta druhá osoba myslí, pokud to přímo neřekne.

Jako další je ovládání té druhé postavy. Nikdy nemůžete osobu např. znehybnit, jak se vám zachce.

A nakonec reakce na vypravěče. Nesmíte obcházet to, co vám vypravěč hodí do cesty. Vypravěč dělá hru zajímavější a nemůžete ho jen tak ignorovat nebo jeho tvrzení měnit. Už vůbec se s ním nehádejte.

Pravidla

A teď už k samotným pravidlům.

1. Musíte poslouchat vypravěče a admina.
2. Je zakázáno zabíjet a ovládat druhé postavy, pokud o tom druhý hráč neví.
3. Nikdo není dokonalý ani všemocný. Vaše postava musí mít jak dobré stránky, tak ale i ty špatné. Zároveň nemůžete umět a vědět všechno.
4. Snažte se vyvarovat psaní do Non-RPG chatu. Tento chat je tu hlavně k domluvě na hře a ne k nesmyslnému povídání. Domlouvat na hře se můžete i přes ShoutBoard, který je přímo na fóru.
5. Párování ve hře není zakázáno a stejně jako je zde normální heterosexuální párování, je samozřejmě povolena i homosexualita a bisexualita.
6. Při hře používejte vulgarity pouze do jisté míry.
7. Pro hry s erotickým obsahem jsou určeny oddělené místnosti, které jsou zamčené a poskytne vám je admin. Nemohu však uhlídat, pokud bude někdo psát mimo tyto zamčené místnosti.
8. Pokud budete mít s někým problém nebo budou nějaké neshody s nějakým jiným hráčem, neřešte to s ním, ale s adminem.
9. Jestli sis přečetl/a všechna pravidla, pokračuj v registraci kliknutím na tečku na konci této věty.
10. Po odeslání a kontrole registrace vám přijde email o tom, že jste přijati a poté se můžete zaregistrovat na fórum.
11. Pokud se stane, že budete mít v odeslaném registračním formuláři nějakou chybku, upozorníme tě na to formou emailu.

Fórum

Poté, co vám bude schválena tato registrace a přijde vám email, že jste přijati, zaregistrujte se na fóru, aby jste mohli začít hrát. Do pole "Uživatel" vyplňte jméno své postavy.

Přečtl/a sis pravidla a chceš pokračovat v registraci?

ANO / NE


Pravidla registrace

15. července 2016 v 14:55 | Admin
Pokud se chceš do hry zaregistrovat, musíš splňovat několik bodů, které musíš dodržovat i během hry. Tady jsou:

Musí ti být 15+

Ve hře se můžou objevit vulgarismy nebo erotický obsah

Musíš ovládat hru textového RPG

Musíš si uvědomit, že hlavní slovo má admin a vypravěč

S adminem ani vypravěčem se nesmíš hádat, pokud tě upozorní na nějakou chybu, je to pro vlastní dobro, raději chybu přijmi a hraj bez ní dál

Musíš být aktivní

Pokud máš v úmyslu se zaregistrovat a poté se sem ani nepodívat, nemá to cenu! Ubíráš tak čas sobě i nám!

Každý může mít maximálně 3 postavy

Pokud si chceš utvořit více než 3 postavy, lze to po domluvě s adminem, ale jen v tom případě, když budou všechny postavy aktivní.


Kliknutím ZDE pokračuj v registraci.

/postupně budou pravidla přibývat/


Člověk

15. července 2016 v 14:44 | Admin
V tomto článku si povíme něco o lidech ve světě Malleore.

Ve světě Malleore jsou hodně zruční a pracovití lidé. Žijí zde v míru s některými bytostmi už několik tisíc let, ale s některými se ještě v míru žít nenaučili, proto už se hodněkrát stalo, že byl nějaký člověk zavražděn právě rukou nadpřirozena. Lidé jsou zde považováni za tu nejslabší, ale zároveň nejrozšířenější rasu. Dokáží skvěle pracovat na poli, ovládají bojové umění a někteří z nich mají dokonce i nějaké schopnosti. Avšak i zde ve světě Malleore se najdou ti lidé, kteří netuší, že nějaké nadpřirozeno existuje.

Registrace člověka


Ostatní bytosti

15. července 2016 v 14:35 | Admin
Ostatní bytosti, které se nevešly do jiných kategorií, i za ty se můžete registrovat, nejsou ale tak časté.

Skřítci

Skřítci jsou malí pracanti, kteří nedosahují výšky přes 1 metr. Vypadají jako lidé, až natu výšku. Jsou hodně zruční a přátelští. Skřítci dokáží ovládat živel země, vzduchu, ohně a vody.


Obři

Obři přesahují výšku 3 metrů a žijí hlavně v hlubokých lesích. Byli tam lidmi vyhnání už před několika set lety. Od té doby je jejich přirozeností nenávist k lidem. Stejně jako skřítci jsou dost zruční, ale ne tak přátelští. Ovládají živel vzduchu.


Hobbiti

Hobbit je stvoření, které také není nijak vysoké. Jeho výška se pohybuje do 160 centimetrů. Hobbité jsou velmi přátelská a milá stvoření. Mají husté kudrnaté vlasy a výrazné ochlupení na nohách a na rukách. Neovládají žádný živel, ale dokáží skvěle jezdit na koni a bojovat s meči.


Víly

Víly se většinu času schovávají v lesích nebo u jezera. Jsou to velmi jemná stvoření, stejně vysoká jako je člověk. Na zádech mají křídla připomínající motýlí nebo křídla vážky. Od víl jde vždy pozitivní žluté světlo a v lese je slyšet jejich zpět nebo hra na flétnu. Žijí hlavně ve skupinkách. Ovládají živel ohně, vody, země a vzduchu.

Registrace


Lovci

15. července 2016 v 14:23 | Admin
Lovci jsou také důležitou součástí nadpřirozeného světa. V Malleore existují lovci vlkodlaků a lovci upírů, o kterých je tento článek.

Lovci vlkodlaků

Lovci vlkodlaků jsou pochopitelně vycvičeni k lovu vlkodlaků a nezáleží na tom, jestli jste ten hodný nebo ten zlý vlkodlak. Lovec po vás půjde tak i tak, pokud před ním prozradíte svou identitu. Jejich hlavní výzbroj tvoří stříbro. Stříbrné kulky, stříbrné dýky a stříbrné hroty šípů.


Lovci upírů

Lovci upírů jsou jedni z nejsilnějších lovců a lidí vůbec. Dokáží být velmi tiší a nenápadní. Jejich výzbroj tvoří dřevěnné kolíky a jakékoliv jiné zbraně, které upíra alespoň na chvíli zpomalí. Lovci upírů jsou rychlí a kolikrát je tvoří i samotní upíři.


Lovci mají přístup ke všem územím, protože hodně často cestují právě kvůli lovu.

Registrace


Mágové

15. července 2016 v 14:06 | Admin
Mezi mágy patří 2 druhy. Jsou to čarodějové a zaklínači. Pokud se chceš zaregistrovat jako jeden z těchto mágů, pokračuj k informacích o nich.

Čarodějové

Jsou to lidé, kteří dokáží ovládat jakýkoliv živel a cokoliv, co je kolem nich. Dokáží ovládat počasí, připravovat lektvary, uzdravovat zranění aj. Jejich vzhled je stejný jako lidský a chování taktéž. Čarodějové se mohou naučit používat temnou magii, ale to jen do jisté míry. Pokud tu míru přesáhnou, mohou se z nich stát démoni nebo zaklínači.


Zaklínači

Stejně jako čarodějové vypadají stejně jako lidé až na jednu zvláštnost a tou jsou oči. Jejich oči mohou mít červenou, žlutou, oranžovou, bílou i černou barvu. Dokáží skvěle ovládat bojová umění a jejich hlavní schopností je temná magie.

Registrace


Elfové

15. července 2016 v 13:59 | Admin
Tento článek je určen pro ty, kteří se rozhodli zaregistrovat jako elf nebo si chtějí o elfech zjistit něco více. Existují 3 druhy elfů, které si v tomto článku přiblížíme a následně si během registrace musíte jednoho z nich vybrat.

Lesní elfové

Lesní elfové žijí převážně v elfích vesnicích a nikde jinde se netoulají. Jsou oddáni svému elfímu životu a k lidem ani k jiným bytostem se nepřibližují. Dokáží skvěle ovládat střelbu z luku, boj s mečem a jízdu na koni. Jejich hlavní schopností je živel země a vody (nepatří sem ovládání počasí!). Lesní elfové mají nejdelší uši ze všech ostatních elfů a jejich barva vlasů je buďto hnědá, blonďatá, zrzavá nebo černá.


Měsíční elfové

Ti jsou hlavně samotáři. Jsou spjati stejně jak s přírodou, tak s okolním světem tzn. s lidmi, skřítky, hobbity a obry. Nachází se proto hlavně v jejich společnosti. Jsou velice milí a klidní. Stejně jako lesní elfové dokáží ovládat živel země, ale místo vody ovládají oheň. Barva jejich vlasů je převážně bílá nebo černá, ale vyskytují se i výjimky.

Temní elfové

Jsou úplným opakem lesních i měsíčních elfů. Nejraději žijí buďto jako samotáři nebo v malé skupince, která tvoří 1 nebo 2 další temné elfy. Jsou krutí a nemilosrdní, proto se jim ostatní bytosti vyhýbají. Jsou vycvičeni hlavně k používání temné magie v boji, ale skvěle umí i s lukem a meči. Jejich vzhled je děsivý. Mají bílé nebo černé oči, stříbrnou až bílou kůži a vlasy mají černé, stříbřité nebo bílé.

Registrace